PSONI - Koło w Kole

Zkończenie roku dydaktycznego 2018/2019

Wypoczynek i wakacje to długo wyczekiwana nagroda po intensywnej pracy i rehabilitacji dla wszystkich. W dniu 19 czerwca odbyło się zakończenie roku dydaktycznego 2018/2019.

Czytaj więcej...

Wycieczka Częstochowa-Zakopane-Kraków

W dniach 14 – 16.06.2019r. grupa  wychowanków wraz z rodzicami i opiekunami uczestniczyła po raz szósty w wycieczce zorganizowanej przez nasz Ośrodek, który tym razem odbył się do stolicy Tatr Zakopanego.

Czytaj więcej...

Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnoscią Intelektualną 2019

Druga część uroczystość Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną odbyła się na terenie zielonym Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w formie pikniku integracyjnego.

Czytaj więcej...

Żyjemy w świecie równych szans… - Dzień Godnosci Osoby z Niepełnospawnością Intelektualną 2019

„Żyj zdrowo-pokaż swoje atuty” – pod takim hasłem przebiegał tegoroczny Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną, zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło i Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Poznaniu Inspektorat w Kole. Uroczystość rozpoczęło wręczenie przez dyrekcję oddziału wielkopolskiego PFRON kluczy do 2 mikrobusów przydzielonych w ramach programu „Wyrównywanie różnic między regionami”. Z pojazdów korzystają: Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy oraz Środowiskowy Dom Samopomocy.

Czytaj więcej...

Dzień Godności zaproszenie

Kontakt

ul. Wojciechowskiego 21a

62-600 Koło

tel. 63 27 20 992

fax 63 26 16 586