PSONI - Koło w Kole

Wielkanoc

w dniu 14.04.22r. w naszym WTZ odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Uczestnicy mogli spędzić cenne chwile razem oraz skosztować pyszności serwowanych przez pracownie gospodarstwa domowego. Przysmakami goszczącymi na stole były tradycyjne potrawy wielkanocne tj. żurek, jajka, sałatka jarzynowa, biała kiełbasa oraz babka i inne ciasta. Ten wyjątkowy, uroczysty dzień zostanie w naszej pamięci na długo.

View the embedded image gallery online at:
http://psoni-kolo.pl/wtz/wydarzenia#sigFreeId5a6ddb68a3

MAŁY/WIELKI SUKCES!

Nasza grupa teatralna zdobyła wyróżnienie w eliminacjach regionalnych Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej ALBERTIANA 2022!

View the embedded image gallery online at:
http://psoni-kolo.pl/wtz/wydarzenia#sigFreeId5123ffd5a1

Dzień Świadomości Autyzmu

Dnia 2.04.22 obchodziliśmy Dzień Świadomości Autyzmu. Kolorem towarzyszącym nam w tym wyjątkowym dniu był niebieski. Uczestnicy wykonali plansze na znak świadomości oraz wsparcia.

View the embedded image gallery online at:
http://psoni-kolo.pl/wtz/wydarzenia#sigFreeIdaf8935af61

Dzień Osób z Zespołem Downa

W tym roku Dzień Osób z Zespołem Downa świętowaliśmy absolutnie wyjątkowo! Główną atrakcją tego dnia było przyłączenie się do flashmobu tańcząc do melodii "back on my feet"! Akcji towarzyszyły kolorowe banery oraz pompony! Film z flashmobu z naszym udziałem możecie zobaczyć na naszym facebooku WTZ PSONI w Kole!

View the embedded image gallery online at:
http://psoni-kolo.pl/wtz/wydarzenia#sigFreeId72cf402148

Bal Karnawałowy

       Rok 2022 w naszym WTZ został zapoczątkowany poprzez zabawę taneczną! Jak przystało na karnawał, imprezie towarzyszyły złote, błyszczące dekoracje oraz ulubiona muzyka uczestników!

View the embedded image gallery online at:
http://psoni-kolo.pl/wtz/wydarzenia#sigFreeId5a8656b745

Kontakt

ul. Wojciechowskiego 21a

62-600 Koło

tel. 63 27 20 992

fax 63 26 16 586